21 Ekim 2021 Perşembe
Canlı Yayında Huawei Watch GT 2 Pro Kutu Açılışı

Canlı Yayında Huawei Watch GT 2 Pro Kutu Açılışı

Akıllı saat pazarının en iddialı modellerinden birisi olan Huawei Watch GT 2 Pro Kutu Açılış videosu ile karşınızdayız. Çok şık…

Akıllı telefon pazarında son dönemde oldukça hareketli günler geçiren Huawei, yeni nesil akıllı saati Huawei Watch GT 2 Pro ile karşımızda. Bu akıllı saatin en önemli özelliği ise HarmonyOS işletim sistemine sahip olması. HarmonyOS ile Android telefonların nasıl eşleşeceğini oldukça merak ediyorduk. Huawei P40 Pro ile eşleştirdiğimiz bu akıllı saatin bugüne kadar bir telefon ile en kolay eşleşen akıllı saat olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Ülkemizde oldukça iyi kampanyalar ile satışa sunulan Huawei Watch GT 2 Pro Kutu Açılış videosu ile karşınızdayız.

Saatin 1,39 inç boyutunda dairesel bir ekranı var. Ekran tahmin edeceğiniz üzere AMOLED bir ekranı var. 326ppi piksel yoğunluğuna sahip olan bu ekranın genel performansı bakalım bize ne sunacak? Kirin A1 yonga setinden güç alan Huawei Watch GT 2 Pro özellikle sağlık, spor ve yazılımı ile öne çıkıyor. 455 mAh pil gücü ile oldukça uzun bir pil performansı ortaya koyacağını da belirtelim. İnceleme içinde bu konuda da bilgiyi sizlere spesifik olarak sunacağız.

Videoya geçmeden önce şunu da belirtelim. Huawei Watch GT 2 Pro, Huawei P40 Pro ile o kadar kolay ve çabuk bir şekilde eşleşti ki; görünce inanın siz de inanamayacaksınız… Gelin ürünün kutusunu birlikte açalım..