21 Ekim 2021 Perşembe
Huawei Mate 40 Pro Plus Kutusuyla sızdırıldı!!!

Huawei Mate 40 Pro Plus Kutusuyla sızdırıldı!!!

Huawei’nin önümüzdeki hafta tanıtacağı Mate 40 Pro Plus modeli, belki de son kez kutusuyla berber sızdırıldı.

Huawei, Mate 40 serisinde artık sonlara doğru geldi. Aylardır sızıntılarıyla gündeme düşen bu telefonlardan Mate 40 Pro Plus, son kez kutusuyla görüldü.

Çinli teknoloji devi Huawei, iPhone 12 modellerinden daha iyi olması beklenen Mate 40 serisini tanıtmak için artık gün saymaya başladı. Şirketin yaklaşık bir yıldır süren serüveni nihayet 22 Ekim tarihinde, yani önümüzdeki hafta sona erecek. Cihazların az çok hangi özelliklere sahip olacağı hakkında yeterince bilgiye sahibiz. Bunun yanı sıra Mate 40 serisinin, bugüne kadar ki en iyi Mate serisi olacağını da biliyoruz; bu yüzden de bu telefonları heyecanla bekliyoruz. Önümüzdeki haftalarda gün yüzüne çıkacak olan bu telefonlardan Mate 40 Pro Plus , bugün bazı kişiler tarafından kutusuyla birlikte sızdırıldı. Tabii ki bu kutunun sızdırılması, her telefonda olduğu gibi Mate 40 Pro Plus‘ın da RAM ve dahili depolama yapılandırmasını açığa çıkarıyor.

Yukarıda da gördüğünüz gibi Mate 40 Pro Plus‘ın kutusu, telefonun 12 GB RAM ve 256 GB depolama seçeneği ile geleceğini gösteriyor. Tabii farklı versiyonları da olacaktır diye tahmin ediyoruz(128GB ya da 512GB gibi). Buna ek olarak kutunun üzerindeki Huawei ve Leica logoları da gözlerimizden kaçmıyor. Aynı zamanda Huawei, Apple gibi de kutuyu küçültmüyor. Yani bu da demek oluyor ki cihaz kutudan, hem şarj aleti hem de kulaklık gibi önemli aksesuarlar ile çıkacak.

Mate 40 Pro Plus‘ın kutusu son olarak cihazın,  seramik siyahı bir renk seçeneğine sahip olacağını da gösteriyor. Daha fazla detay içinde lansmanı bekleseniz iyi olur.